Leki dermatologiczne

Szampon do włosów dla osób z łuszczycą, na łuszczycę skóry głowy

Choroby dermatologiczne często mają charakter przewlekły, a ich leczenie bywa problematyczne. Na rynku jest całe mnóstwo specjalistycznych kosmetyków, a mimo to wiele osób nie wie, co na łuszczyce będzie działało najlepiej. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Zdrój oferuje pacjentom specjalistyczny szampon na łuszczycę skóry głowy. Obecne w nim składniki działają przeciwzapalnie, przeciwpasożytniczo, zmniejszają też świąd i wydzielanie łoju. Szampon zwalcza objawy choroby, przedłuża okresy remisji, ale też wpływa korzystnie na stan włosów. Tego rodzaju szampon do włosów z łuszczycą może być stosowany przez dłuższy czas w codziennej pielęgnacji. Grupy sulfhydrylowe, obecne w wodach siarczkowych, korzystnie wpływają na keratynę naskórka i włosów. Jest to więc nie tylko szampon dla osób z łuszczycą, ale też odpowiedni preparat do stosowania w celu przywrócenia włosom właściwej kondycji. Szampon na łuszczycę nie jest jedynym produktem w naszej ofercie. Sprzedajmy również kosmetyki uzdrowiskowe, wśród nich na uwagę zasługuje mineralna odżywka zdrojowa oraz mineralny szampon zdrojowy. Są łagodne dla skóry i pozytywnie na nią wpływają. Najchętniej wybieranym produktem jest jednak leczniczy szampon, łuszczyca to bowiem często diagnozowane schorzenie, które wymaga szczególnej pielęgnacji.

 

Solanki siarczkowe z Uzdrowiska Solec-Zdrój Sp.j. ze względu na zawartość aktywnych biologicznie związków siarki i innych mikroelementów są skuteczne w leczeniu chorób skóry.

 

P. Farm. SULPHUR ZDRÓJ z Buska – Zdroju wytwarza szampon Zdrój – unikalny lek skuteczny w łuszczycy i łojotokowym zapaleniu skóry głowy. Lek przeciwdziała także nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów.