JEDYNY W POLSCE PRODUCENT LEKÓW NA BAZIE SOLANKI SIARCZKOWEJ I WODNEGO WYCIĄGU BOROWINOWEGO

Jak wrócić do codzienności po urlopie?

31 sierpnia 2022

przybory-toaletowe

Dla wielu osób powrót do rzeczywistości po wakacjach to prawdziwa katorga. Już wyjeżdżając na wymarzony urlop, ze strachem myślą o powrocie do codziennych obowiązków. Podczas urlopu, wakacji i podróży nasz mózg zapomina o codziennej rutynie i dostosowuje się do spokojnego harmonogramu dnia. Poznaj nasze sposoby, które ułatwią Ci powrót co codzienności po wakacjach.

Powrót po wakacjach do codziennego rytmu dnia nie jest łatwy. Można poczekać, spróbować zapomnieć o rozpakowaniu i wypraniu odzieży czy wypakowaniu listów ze skrzynki. Jednak takie działanie sprawi, że poczujesz się jeszcze bardziej nieswojo. Po powrocie do domu z podróży i wakacji ważne jest ponowne zaaklimatyzowanie się. W jaki sposób zrobić do bezboleśnie?

Rozpakuj walizki i zrób pranie

Najlepszym patentem, by szybko zapanować nad bałaganem i zadbać o czystość w domu, jest rozpakowanie walizek bezpośrednio po powrocie. Warto wyprać wszystkie ubrania, a gadżety i inne przedmioty odłożyć na swoje miejsce. Bałagan sprawia, że czujemy się przytłoczeni, dlatego warto go jak najwcześniej posprzątać.

Zrób nowy plan dnia

Niezależnie od ilości i wieku członków rodziny każde gospodarstwo domowe ma własną rutynę dnia. Warto się jej trzymać, by efektywnie wykorzystywać czas na obowiązki domowe czy zabawę z dziećmi. Być może przed rozpoczęciem jesieni dobrym rozwiązaniem będzie opracowanie nowego harmonogramu dnia, który będzie zawierał podstawowe rzeczy — przypomnienia o zajęciach dzieci, wizytach kontrolnych u lekarza i wszystkich podobnych kwestiach ważnych dla Twojej rodziny.

Zaplanuj dodatkowe dni urlopu

Zaplanuj choć jeden dodatkowy dzień urlopu po powrocie z urlopu. Będzie on doskonałym momentem, by przeorganizować się i wrócić do normy, zanim powrócisz do pracy, a dzieci do szkoły. To też świetny czas na wypranie ubrań i pochowanie ich do szafy, zrobienie większych zakupów czy posprzątanie domu. Rozwiązanie to pozwoli ograniczyć stres i zadbać o porządek bez pośpiechu.

Domowe spa

Sięgnij po kosmetyki Sulphur-Zdrój wypełnione dobroczynnymi składnikami z polskiego uzdrowiska, czyli borowiną i wodą siarczkową. Zanurz się w wannie, odetchnij. Włącz odprężającą muzykę, wypij detoksykującą herbatę, zjedz pyszny deser. Oderwij się od codzienności, choć na chwilę. Wykonaj peeling ciała, a następnie zadbaj o nie, z troską wsmarowując krem, który nawilży, zregeneruje i odżywi skórę po wakacjach, a także przygotuje ją na powrót do codziennej rutyny.

Jak stosować?

Kuracje siarczkową i borowinową z wykorzystaniem leków i kosmetyków uzdrowiskowych. Sulphur Zdrój zalecamy przede wszystkim dla osób borykających się z chorobą reumatyczną, osteoporozą, zwyrodnieniami stawów i kręgosłupa, zespołami bólowymi kręgosłupa czy po urazach narządu ruchu. 

Kuracja siarczkowa

Przygotowaliśmy ją z myślą o osobach, które:
– oczekują na pobyt w sanatorium;
– nie mogą skorzystać z kuracji sanatoryjnej;
– chcą kontynuować leczenie sanatoryjne we własnym domu.

KROK 1 – podstawa kuracji

LEK OTC – BALS SULPHUR ŻEL SIARCZKOWY 300G 
Jak stosować – 2x dziennie przez 2/3 tygodnie. 

Krok 2 – wzmocnienie kuracji

Kąpiel siarczkowa 1000g 

lub

BUSKIE SPA SIARCZKOWE 500 G 
Jak stosować- kąpiel siarczkowa 3x w tygodniu przez 2/3 tygodnie. 

Zalecamy wykonanie ok. 10 zabiegów (potrzebne do tego będą min. 2 opakowania produktu Kąpiel siarczkowa 1000g lub buskie SPA siarczkowe 500g)

Kuracja borowinowa

Przygotowaliśmy ją z myślą o osobach, które:

– oczekują na pobyt w sanatorium;
– nie mogą skorzystać z kuracji sanatoryjnej;
– chcą kontynuować leczenie sanatoryjne we własnym domu.

Krok 1 – podstawa kuracji

MAŚĆ BOROWINOWA 60G

lub

REUMOGEL ŻEL BOROWINOWY 135G 

(uwaga – maść ma działanie rozgrzewające, żel nie. Wybierz produkt, który bardziej odpowiada Twoim preferencjom.)

Jak stosować – 2x dziennie przez okres 2/3 tygodni. 

Krok 2 – wzmocnienie kuracji

  1. Kąpiele borowinowe na bazie produktu: borowina SPA 500g 
    Jak stosować – kąpiel borowinowa 3x w tygodniu przez 2/3 tygodnie. 

Zalecamy wykonane ok. 8-10 zabiegów (potrzebne do tego będą min. 2 opakowania produktu borowina SPA).

  1. Okłady borowinowe na bazie produktu: borowina plus 1000g

Jak stosować – 3x w tygodniu przez 2/3 tygodnie. 

Zalecamy wykonanie ok. 8-10 zabiegów. Porcję borowiny plus potrzebną do zabiegu można używać do 5 razy. 

Kąpiele borowinowe i okłady borowinowe można stosować naprzemiennie.